Pranie Tapicerki Meblowej

Witamy i Zapraszamy

Profesjonalnie zajmujemy się praniem tapicerki meblowej.

Pierzemy – Czyścimy – Odświeżamy (likwidacja roztoczy)

W naszych sofach, fotelach, krzesłach i innych meblach tapicerowanych jest wiele zanieczyszczeń warto, więc odświeżyć je poprzez pranie ekstrakcyjne nie tylko gdy są mocno zaplamione, ale dla zachowania higieny przynajmniej raz w roku.

Czyścimy tapicerkę meblową przywracając jej dawny blask i świeżość.

Zamów pranie kanapy 512 500 442 Kanaper Kanapa jak Nowa po Dokładnym Czyszczeniu i Usuwaniu Plam z Kawy, Herbaty, Soków itp. Odświeżamy z Nieprzyjemnych Zapachów np Zwierząt

Pranie narożników cena od 99 zł zależy głównie od wielkości i rodzaju tapicerki jak również od ilości zaplamień oraz rodzaju plam, ceny nowych zaczynają się od 1500 zł a dochodzą do kilku tysięcy. Bardzo popularne i niezwykle atrakcyjnie wyglądające narożniki nadają niesamowite poczucie komfortu i elegancji  każdemu pomieszczeniu. Uniwersalność sprawia, że można je ustawiać na środku salonu jak i w kącie pokoju. Modne są narożniki w jasnych kolorach, niestety są one bardzo podatne na zabrudzenia i należy o nie dbać każdego dnia poprzez podstawową pielęgnację czyli odkurzanie. Jak wiadomo dzieci i nie tylko najbardziej lubią jeść przy TV a wtedy nie trudno o plamy warto usuwać je jak najszybciej i w większości przypadków wystarczy woda z kroplą detergentu, ale są też poważniejsze zabrudzenia takie jak np. mocz wtedy należy błyskawicznie zamówić usługę prania, aby bakterie grzyby i pleśnie nie miały czasu aby się rozwinąć.  Czyścimy tapicerkę, usuwamy plamy (krew, soki, ketchupu, markery, długopisy, kredki, atrament, gumy, plasteliny, farby, fluidy itd.) oraz nieprzyjemne zapachy (pot/uryna, wymioty itp.) 512 500 442 Zapraszamy Używamy ultra nowoczesnej i zarazem bezpiecznej chemii, która jest gwarancją dobrze wykonanej pracy.

Sofa narożna jest wizytówką domu, więc warto zadbać aby wyglądała czysto i schludnie zapraszamy do skorzystania z naszego prania narożników a gwarantujemy, że będziecie Państwo zadowoleni.

Pierzemy również tapicerkę kanapy, sofy, foteli i puf przywracając im świeżość i ładny wygląd.

Krzesła domowe biurowe jak i kinowe czyścimy pierzemy i odplamiamy. Przy każdym rodzinnym stole są minimum 2 krzesła a w dużych rodzinach nawet 12, zdarza się i to dość często, że przy niedzielnym obiedzie jak i różnych okolicznościach rodzinnych i nie tylko krzesła są poplamione zamów naszą usługę prania tapicerki krzeseł koszt jednej sztuki zaczyna się od 10 zł i zależy głównie od rodzaju i wielkości krzesła . Czyścimy tapicerkę, usuwamy plamy (krew, soki, ketchupu, markery, długopisy, kredki, atrament, gumy, plasteliny, farby, fluidy itd.) oraz nieprzyjemne zapachy (pot/uryna, wymioty itp.) 512 500 442 Polecamy Się.

Materace, śpimy, uczymy się i spędzamy mnóstwo czasu co w nich jest ? Tak jak widać na grafice może być wszystko polecamy naszą usługę prania materacy. Mając duże doświadczenie i wiedzę jak również wspomagając się profesjonalnym sprzętem i oryginalną chemia możemy przywrócić wygląd materaca do dawnej świetności jak i zadbać o jego higienę. Koszt prania materaca zaczyna się od 99 zł i jest uzależniony od wielkości i ilości zaplamień.

Odplamianie we wszystkich naszych zleceniach wliczamy w cenę usługi.  Na wstępie należy zaznaczyć ze nie można zagwarantować 100% usunięcie wszystkich plam. Jeśli ktoś takie cuda obiecuje to albo ma znikome doświadczenie lub jest ignorantem. Jest wiele rodzajów plam, ale tu nie o tym. Usunięcie plamy zależy od wielu czynników głównymi są jaka to plama, na jakim jest  materiale gdyż różne materiały różnie reagują na zaplamienia, jak długo już ta plama czeka na usunięcie (im szybciej tym większa pewność sukcesu), czy były już próby odplamiania. Są też tzw. Plamy a raczej uszkodzenia materiału, które są trwałe. Widzieliśmy już takie przypadki jak po przypalana kanapa żelazkiem w celu usunięcia plam, wypalona plama wybielaczem chlorowym (była jasno fioletowa), i wyszorowana wersalka szczotą ryżową przez męża po zalaniu piwem (wyszorowane razem z kolorem). Jedno jest pewne nic na siłę, trzeba używać rozumu ponieważ są plamy, które usuniemy stosunkowo prosto inne trzeba podejść wieloetapowo, a z niektórymi trzeba nauczyć się żyć ;).

Usuwamy nieprzyjemne zapachy z tapicerki meblowej takie jak pot, uryna, wymioty, dym papierosowy i inne. Posiadamy odpowiednią chemię i doświadczenie które pozwala na przywrócenie świeżości czyszczonym tapicerkom kanap, narożników, foteli, materacy, krzeseł i innych. Zadzwoń i zamów Kanaper usuwanie plam i brzydkich zapachów z tapicerki 512 500 442.

Dywany temat rzeka wełniane, akrylowe, syntetyczne, shaggy, wiskozowe, silizalowe jak i wykładziny.

Dywan Jak Nowy Po Czyszczeniu Odplamianiu Praniu Kanaper bez Plam Roztoczy i Alergenów.

Oferujemy czyszczenie/pranie dywanów i wykładzin w domu oraz biurach.

Dywany wełniane to kwintesencja prestiżu i wieloletniej trwałości przez wielu uważane za najlepsze. Dywany wełniane zachowują swój kolor na wiele lat są bardzo przyjemne w dotyku tworzą doskonały mikroklimat w domu. Dywany wełniane są też najbardziej wymagające i podatne na zaplamienia, które są dość trudne do usunięcia ze względu na specyfikę tkaniny. Codzienne dbanie poprzez odkurzanie oraz okresowe obracanie dywanu względem padania promieni słonecznych daje pewność, że dywan będzie się dobrze prezentował w naszym domu przez wiele lat. Kanaper oferuje usługę czyszczenia dywanów poprzez odplamianie i pranie ekstrakcyjne. Uzbrojeni w wiedzę i doświadczenie oraz wspomagając się profesjonalnym sprzętem i oryginalną mocną a jednocześnie bezpieczną chemia do prania dywanów wełnianych polecamy gorącą naszą usługę 512 500 442.

Strona ma charakter informacyjny i jest zaproszeniem do negocjacji, niniejsza oferta na czyszczenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Pranie tapicerki meblowej kanapy narożniki sofy fotele krzesła materace tapicerka samochodowa łóżka w Płock, Gostynin, Gąbin, Włocławek, Słupno, Słubice, Staroźreby, Winnica, Bieżuń,Sierpc, Żuromin, Drobin, Płońsk, Lipno, Golub Dobrzyń, Brodnica, Rypin, Dobrzyń nad Wisłą, Nowy Duninów, Łąck, Raciąż, Bielsk, Gozdowo, Wielgie,  Tłuchowo, Ligowo, Zawidz, Słupia, Szczutowo, Skrwilno, Rogowo, Sadłowo, Ostrowite, Janowo, Komorowo, Górzno, Zbiczno, Mława, Sanniki, Karbowo, Gorczenica, Pokrzydowo, Rościszewo, Bieżuń, Sikórz, Brudzeń Duży, Radzanowo, Nowe Gulczewo, Dobrzyków, Sudragi, Okalewo, Zbójno, Powiat Płocki, Powiat Gostyniński, Powiat Żuromiński, Powiat Płoński, Powiat Włocławski, Powiat Lipnowski, Powiat Rypiński, Powiat Brodnicki, Powiat Sierpecki, Powiat Golubsko Dobrzyński i innych okolicznych miejscowościach.  Czyszczenie dywanów.