Czyszczenie Tapicerki Samochodowej

Witamy

Zapraszamy 512 500 442

Dbasz o swój samochód i chcesz aby jak najdłużej wyglądał jak z salonu lub Twoje dzieci narozrabiały i Tapicerka w aucie jest do prania zadzwoń do Kanapera na 100% będziesz zadowolony z naszego prania tapicerki samochodowej.

Kanaper Czyszczenie Tapicerki Samochodowej u Klienta 512500442

Kupiłeś używany samochód lecz wygląd środka nie jest zadowalający, a zapach poprzedniego właściciela nie daje Ci możliwości cieszenia się z jazdy nowym nabytkiem. Dobrym rozwiązaniem będzie pranie tapicerki samochodowej, skoro to czytasz to już trafiłeś do firmy która to zrobi dobrze i profesjonalnie. Zajmujemy się praniem tapicerki od dłuższego czasu nie jesteśmy jednosezonowcami, gwarantujemy wiedzę i doświadczenie oryginalną chemie i najnowszy sprzęt. Zadzwoń 512 500 442 i umów się na zlecenie, a Twoje nowo kupione auto odzyska swój dawny blask. Dodatkowo istnieje możliwość ozonowania  auta w cenie 50 zł.

Jeśli natomiast chcesz sprzedać swój wóz szybko, zwróć uwagę, że klienci kupują oczami, czyli jak zobaczą brudną tapicerkę to będzie źle świadczyło o obecnym właścicielu i o jego podejściu do dbania o samochód. Chyba nikt nie chce pozostawić po sobie złego wrażenia, a czysty zadbany samochód możesz sprzedać szybciej i drożej. Zastanów się jak Ty kupujesz samochody? Czy kupiłbyś z brudnym wnętrzem? Kanaper  daje Ci możliwość sprzedania czystego auta oraz usunięcia zapachów poprzez ozonowanie.  Masz pytania dzwoń lub pisz na wszystkie odpowiemy.

Pranie Tapicerki Samochodowej Płock
Kanaper – Pranie Tapicerki Samochodowej z dojazdem do Klienta 512 500 442

Jak działa Kanaper:

Dzwonisz 512 500 442 i umawiasz termin zlecenia. Zawsze przyjeżdżamy do klienta (nie czyścimy tapicerki pod blokami !!! oraz gdy temperatura powietrza jest poniżej 150C. )

W ustalonym terminie przygotuj ciepła wodę i 2 czyste ręczniki.

Będziemy potrzebowali ciepłej wody oraz dostępu do prądu.

Zarezerwuj sobie ok. 2 godzin. My ze swojej strony gwarantujemy profesjonalizm i doświadczenie oraz bezpieczną i oryginalną chemie.

Tapicerka w aucie schnie ok. 4 godzin w zależności od pory roku oraz wilgotności.

Z doświadczenia wiemy, że w samochodach najbardziej brudzą się fotele i głównie polecamy czyszczenie pranie tapicerki samochodowej foteli (siedzeń). Podłoga, bagażnik i boczki z reguły są w dobrym stanie, ale istnieje również możliwość wyprania tych elementów. Najbardziej kontrowersyjnym elementem czyszczenia samochodu jest podsufitka. Dlaczego? Mamy różne rodzaje podsufitek, różnie są one klejone, wiek naszego pojazdu również wpływa na kondycje podsufitki. Istnieje ryzyko, że prana podsufitka się odklei i będzie zwisała nad głową, tak więc ocenę prania podsufitki określamy na miejscu, ale odradzamy pranie tego elementu więcej niż 2-3 razy podczas całego użytkowania auta, odradzamy w starszych samochodach oraz autach z podsufitką na gąbce, gdyż w tych gąbka jest na tyle słaba że może odchodzić. Co do podsufitki w przytłaczającej większości jeśli nie ma na niej jakiś plam np.. po sokach pranie tego elementu jest zbędne.

Strona ma charakter informacyjny i jest zaproszeniem do negocjacji, niniejsza oferta na czyszczenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Pranie Tapicerki Samochodowej w Płock, Gostynin, Gąbin, Włocławek, Słupno, Słubice, Staroźreby, Winnica, Bieżuń, Żuromin, Drobin, Płońsk, Lipno, Golub Dobrzyń, Brodnica, Rypin, Dobrzyń nad Wisłą, Nowy Duninów, Łąck, Raciąż, Bielsk, Gozdowo, Wielgie,  Tłuchowo, Ligowo, Zawidz, Słupia, Szczutowo, Skrwilno, Rogowo, Sadłowo, Ostrowite, Janowo, Komorowo, Górzno, Zbiczno, Mława, Sierpc, Sanniki, Karbowo, Gorczenica, Pokrzydowo, Rościszewo, Bieżuń, Sikórz, Brudzeń Duży, Radzanowo, Nowe Gulczewo, Dobrzyków, Sudragi, Okalewo, Zbójno, Powiat Płocki, Powiat Gostyniński, Powiat Żuromiński, Powiat Płoński, Powiat Włocławski, Powiat Lipnowski, Powiat Rypiński, Powiat Brodnicki, Powiat Golubsko Dobrzyński,