Odplamianie

Witamy

Na wstępie należy zaznaczyć ze nie można zagwarantować 100% usunięcie wszystkich plam. Jeśli ktoś takie cuda obiecuje to albo ma znikome doświadczenie lub jest ignorantem. Jest wiele rodzajów plam, ale tu nie o tym. Usunięcie plamy zależy od wielu czynników głównymi są jaka to plama, na jakim jest materiale, gdyż różne materiały różnie reagują na zaplamienia, jak długo już ta plama czeka na usunięcie (im szybciej tym większa pewność sukcesu), czy były już próby odplamiania. Są też tzw. Plamy a raczej uszkodzenia materiału, które są trwałe. Widzieliśmy już takie przypadki jak po przypalana kanapa żelazkiem w celu usunięcia plam, wypalona plama wybielaczem chlorowym (była jasno fioletowa), i wyszorowana wersalka szczotą ryżową przez męża po zalaniu piwem (wyszorowane razem z kolorem). Jedno jest pewne nic na siłę, trzeba używać sposobu ponieważ są plamy które usuniemy stosunkowo prosto inne trzeba podejść wieloetapowo, a z niektórymi trzeba nauczyć się żyć ;).

Płock i okolice czyścimy kanapy dywany fotele i sofy.

Jaka jest Najczęstsza przyczyna brzydkiego zapachu i zacieków na kanapie?

Prawdopodobnie najczęstszą przyczyną nieprzyjemnego zapachu oraz zacieków wodnych na kanapach i innych meblach tapicerowanych materiałowo oraz dywanach jest próba amatorskiego prania domowymi sposobami. Jaki jest podstawowy błąd popełniany w walce z brudem na kanapie lub dywanie? W zdecydowanej większości przypadków jest to niechęć do zatrudnienia specjalisty w obawie przed wysokimi kosztami (porównaj nasze ceny i ceny preparatów do czyszczenia, koszt podobny a efekty Naszego czyszczenia o Niebo lepsze) oraz wiara w to, że problem rozwiążemy sami. Jednak bez odpowiedniej wiedzy i narzędzi jest to mało realne. Bo chociaż wybór rozmaitych środków chemicznych do prania tapicerki jest bardzo duży, przede wszystkim trzeba wiedzieć co, gdzie i jak zastosować. Inaczej będziemy męczyć się i wydawać pieniądze bez sensu, a problem będzie narastał – Dlaczego? Gdy Sami czyścicie Tapicerkę np. Kanapy Narożnej popularnego ostatnio Narożnika np. z plam, kupujecie jakiś środek do czyszczenia tapicerek i zaczynacie. Takie amatorskie czyszczenie polega z reguły na rozpyleniu środka na kanapę oraz wytarciu. Co to daje? Wg Nas nic, być może jak jest to nowy mebel, to będzie krótkotrwały efekt złudnej czystości. Dlaczego? Ponieważ w takim przypadku wcieracie brud do środka i nie wyciągacie go z Kanapy, a dodatkowo przemoczycie kanapę lub dywan, efektem wtarcia brudu, przemoczenia i nieodessania będzie to, że grzyby i pleśnie zaczynają rozwijać się w Waszej kanapie a zapach z dnia na dzień staje się bardziej dokuczliwy.

Pranie Tapicerki Karcher Płock.
Pranie Tapicerki Karcher Brodnica.
Rypin Pranie Tapicerki Karcher.
Karcher Pranie Tapicerki Sierpc.
Pranie Kanapy Karcher Brodnica.
Karcher Pranie Kanapy Płock.
Profesjonalny ekstraktor (odkurzacz piorący) wyciąga brud z kanapy Kanaper 512 500 442.

Drugim efektem amatorskiego prania są tzw. zacieki wodne oznacza to, że na obrzeżach Waszego Domowego czyszczenia powstaje ciemny obrys, który pod wpływem tarcia rozszerza się na całą kanapę, materac czy łóżko. Tak więc czy warto prać samemu tapicerkę? Naszym zdaniem Zawsze warto Zlecić to Nam – Kanaper 512500442.

Czyścimy Sofy, Kanapy, Krzesła, Rogówki, Narożniki, Materace, Wykładziny, Dywany, Pufy, Tapicerkę Samochodową, Wersalki, Wypoczynki, 3-2-1 i wiele innych.

My znamy się na tym co robimy, mamy odpowiedni sprzęt, wiedze i doświadczenie. Używamy odpowiedniej oryginalnej chemii.

Czyszczenie tapicerki meblowej metodą ekstrakcyjną zalicza się do najbardziej skutecznych metod czyszczenia. Metoda ta polega na spryskaniu czyszczonej powierzchni specjalnym środkiem, który rozpuszcza zabrudzenia. Następnie środek ten zostaje delikatnie wtarty w materiał, gdzie dochodzi do powstania zawiesiny środka czyszczącego z brudem. Zawiesina ta zostaje odessana oraz wypłukana czystym roztworem piorącym. Płukanie to powtarza się do uzyskania pożądanego efektu. Fizyczne odessanie brudu gwarantuje najlepsze efekty ze wszystkich metod czyszczenia tapicerki meblowej. Zapewnia higienę i przywraca świeżość czyszczonym powierzchniom.

Brodnica i okolice pierzemy kanapy dywany fotele i sofy.

Sierpc i okolice usługa prania dywanów kanap foteli i tapicerki.

Fizyczne odessanie brudu z Kanapy Dywanu Tapicerki Kanaper 512 500 442

My wiemy jak to zrobić mamy odpowiedni sprzęt oraz wiedzę czyścimy Kanapy Fotele Materace Dywany Łóżka i inną Tapicerkę Meblową i Samochodową metodą prania ekstrakcyjnego, która polega na jednoczesnym spryskaniu odpowiednia chemią kontaktową, która rozpuszcza brud  oraz odessaniu tego  brudu pozostawiając tapicerkę z niewielką ilością wilgoci, która szybko wyschnie a kanapa pozostanie czysta i odświeżona. My nie przemaczamy pranych powierzchni Tapicerek czy dywanów a jest to bardzo istotne.  Amatorsko możesz spróbować, ale zmęczysz się tylko, wydasz pieniądze, a na drugi dzień będziesz mieć zakwasy efekt będzie mizerny, lecz nie martw się zawsze pomożemy Przyjedziemy i wypierzemy Polecamy się Kanaper 512 500 442 Zobacz jak działamy i co robimy.


Fizyczne odessanie brudu (w tym roztoczy) jest Antyalergiczne, zapewnia Higienę, przywraca Świeżość oraz pozwala na Dezynfekcję.
Po praniu tapicerka meblowa jest lekko wilgotna i potrzebuje kilka godzin na wyschnięcie.
Czyścimy również dywany (zwykłe, shaggy, wełniane, akrylowe, sizalowe,pętelkowe) w Super Cenach.
Nie przemaczamy dywanów, co dzieje się przy tzw. praniu na wskroś w kąpieli wodnej.
Zamów czyszczenie mebli, a my zagwarantujemy profesjonalizm.

Jak działamy:

– Pierzemy metodą ekstrakcyjną (na mokro i odsysamy brud) – meble dywany są tylko lekko wilgotne
– Gwarantujemy szybkość realizacji
– Pogotowie wypadkowo – przypadkowe (mocz, wymioty, kawa na kanapie teściowej itp.)
– Używamy oryginalnej chemii

Strona ma charakter informacyjny i jest zaproszeniem do negocjacji, niniejsza oferta na czyszczenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Płock Usuwanie plam z kanapy tapicerki kredki długopisy mazaki mocz pot uryna wymioty soki ketchup