O nas

Witamy

Specjalizujemy się w usłudze prania materiałowej tapicerki meblowej w szczególności panie kanap, narożników, foteli, wersalek, materacy, krzeseł i wielu innych. Pierzemy ekstrakcyjnie, czyli przy wykorzystaniu odpowiednich urządzeń, które zraszają materiał odpowiednim ultra skutecznym środkiem, który rozpuszcza brud, jednocześnie maszyna ściąga rozpuszczony brud  pozostawiając tapicerkę czystą i praktycznie delikatnie wilgotną. Czyścimy różnego rodzaju materiały Alcantara, Carabu i inne, nie boimy się wyzwań. Tą metodą pierzemy również dywany wełniane, shaggy, akrylowe, silizalowe jak i tzw. zwykłe czyli syntetyczne oraz wykładziny biurowe i domowe. Posiadamy profesjonalny sprzęt przeznaczony do tego typu zadań.

Pranie Tapicerki Meblowej Samochodowej Santoemma
Porównaj Zanim Wybierzesz
Wszyscy Robią Bardzo Tanio, My Robimy Bardzo Dobrze | Kanaper

Masz pytań chcesz skorzystać z naszych usług zadzwoń 512500442. Wszelkie usługi realizujemy u klienta ze względów logistycznych bez sensu jest przywożenie mebli do nas, dlatego to My przyjedziemy do Ciebie i nie pobierzemy za dojazd dodatkowych pieniędzy przy minimalnym zleceniu 150 zł w zakresie terenu działania.

Wiemy, że istotnym czynnikiem jest cena usługi, którą prezentujemy w zakładce CENA prania tapicerki dywanu. Według nas równie ważnym lub nawet decydującym czynnikiem wyboru wykonawcy usług wszelkiego rodzaju nie tylko np. czyszczenia dywanu jest jakość wykonanej pracy jak i rzetelność, fachowość i uczciwość, my nie gwarantujemy, że uda się usunąć 100% wszystkich zaplamień ( w większości przypadków tak jest), my nie obiecujemy, że  pranie wersalki można wykonać oryginalną chemią za 30 – 35 zł, a później nie przyjeżdżamy. Zamawiając usługi Kanaper masz pewność, że uczciwie rzetelnie fachowo i z najwyższą jakością wypierzemy Twoją kanapę, narożnik lub łóżko jak i inne meble tapicerowane w szybkim czasie.

Tapicerka na meblach domowych lub biurowych podatna jest na zaplamienia, my oferujemy usuwanie plam z kawy, herbaty, krwi, mazaków, długopisów, plamy spożywcze po keczupie, musztardzie, winie i wielu innych nieprzewidzianych zaplamieniach. Pomożemy również w pozbyciu się nieprzyjemnego zapachu z potu czy też moczu. Posiadamy odpowiednią wiedzę i doświadczenie.

Pranie kanapy Sierpc. Czyszczenie Kanapy Narożne, Sofy, Wersalki, Kanapy, Narożniki, Rogówki, Pufy, Leżanki, Fotele, Materace itp.
Płock Czyścimy Kanapy Narożne, usuwamy plamy (krew, soki, ketchupu, markery, długopisy, kredki, atrament, gumy, plasteliny, farby, fluidy itd.) oraz nieprzyjemne zapachy (pot/uryna, wymioty itp.).

Aktualnie nie wypożyczamy odkurzaczy, myjek, parownic, zacieraczek, szorowarek, Ozonatora i innego sprzętu, który na bieżąco używamy i o niego dbamy, oferujemy jedynie usługę prania czyszczenia tapicerki meblowej i samochodowej oraz mycia okien. Zadzwoń i zamów pranie tapicerki 512 500 442.

Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta, dlatego dajemy gwarancję wykonania usługi w ciągu trzech dni roboczych od umówienia zlecenia i 24 godzin na wykonanie usługi ekstra pilnej np. usunięcie moczu z materaca, wylana kawa na kanapie itp.

Często zdarza się, że po ustaleniu terminu ktoś nie przyjeżdża, My nie rozumiemy takich postaw szanujemy Twój czas i naszą reputację.

Jeśli po amatorskim praniu masz zacieki, a tapicerka wygląda gorzej niż przed to zadzwoń do Kanaper na pewno coś poradzimy. Posiadamy w domu zwierzęta i wiemy, że tapicerka wymaga odświeżania, jeśli masz podobnie mamy dla Ciebie rozwiązanie. Jesteśmy rodzicami i wiemy co i jak potrafią zmalować nasze maluchy, jeśli masz podobnie zadzwoń 😉 512500442. Kolejną, lecz niemniej ważną dziedziną prania dla nas jest czyszczenie tapicerki samochodowej, wiemy, że każdy chce mieć auto czyste i zadbane zadzwoń i zamów czyszczenie tapicerki samochodowej, Kanaper zrealizuje Twój pomysł na odświeżenie auta. Posiadamy profesjonalny ozonator, nie amatorski do akwarium to co inni dajemy za 50 zł ozonowanie przy praniu tapicerki 512 500 442.

Strona ma charakter informacyjny i jest zaproszeniem do negocjacji, niniejsza oferta na czyszczenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Pierzemy tapicerkę z dojazdem w  Płock, Gostynin, Gąbin, Włocławek, Słupno, Słubice, Staroźreby, Winnica, Sierpc, Bieżuń, Żuromin, Drobin, Płońsk, Lipno, Golub Dobrzyń, Brodnica, Rypin, Dobrzyń nad Wisłą, Nowy Duninów, Łąck, Raciąż, Bielsk, Gozdowo, Wielgie,  Tłuchowo, Ligowo, Zawidz, Słupia, Szczutowo, Skrwilno, Rogowo, Sadłowo, Ostrowite, Janowo, Komorowo, Górzno, Zbiczno, Mława, Sanniki, Karbowo, Gorczenica, Pokrzydowo, Rościszewo, Bieżuń, Sikórz, Brudzeń Duży, Radzanowo, Nowe Gulczewo, Dobrzyków, Sudragi, Okalewo, Zbójno, Powiat Płocki, Powiat Sierpecki, Powiat Gostyniński, Powiat Żuromiński, Powiat Płoński, Powiat Włocławski, Powiat Lipnowski, Powiat Rypiński, Powiat Brodnicki, Powiat Golubsko Dobrzyński i innych okolicznych miejscowościach. Zadzwoń i zapytaj może pominęliśmy Twoją miejscowość 😉