Mycie okien i witryn

Witamy

Mycie okien nie należy do ulubionych zajęć większości z nas. Jest jednak sposób, dzięki któremu poradzisz sobie z tym szybko i bez zmęczenia – zamów usługi Kanapera.

Lśniące okna bez smug, szybko i sprawnie w domu i biurze. Okna są wizytówką każdego obiektu i bardzo często wpływają na wizerunek firmy, dlatego tak ważne jest, aby utrzymywać je w idealnej czystości. Idealnie przejrzyste wystawy w salonach i sklepach przyciągają klientów skuteczniej niż brudne przeszklenia. W biurowcu z czystymi oknami przyjemniej się pracuje, w naturalnie oświetlonej klasie uczniowie czują się lepiej, a pacjenci, którzy mogą wyjrzeć przez czyste okno milej spędzą czas w szpitalu. Kierując się posiadaną wiedzą używamy chemii firmy Karcher, Buzil, Clinex do mycia okien oraz witryn sklepowych. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, specjalistycznymi środkami czyszczącymi oraz wykwalifikowaną kadrą.

Mycie okien Płock 512500442. Mycie witryn Płock 512 500 442.

Do realizacji usługi wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt firmy Karcher. Używamy również myjki parowej, która umożliwia również czyszczenie w miejscach trudno dostępnych z użyciem gorącej pary pod wysokim ciśnieniem. To niezwykle skuteczny sposób na usunięcie zabrudzeń i drobnoustrojów. Dodatkowo nasze sprzęty umożliwiają mycie okien w zakamarkach, do których normalnie trudno jest się dostać. Realizujemy jednorazowe i cykliczne zlecenia od Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Mycie okien Brodnica 512500442. Mycie witryn Brodnica.

Kanaper | Cennik mycia okien i witryn | Wiosna 2024

  • Okno jednoskrzydłowe: od 10 zł
  • Okno dwuskrzydłowe: od 20 zł
  • Drzwi balkonowe: od 30 zł
  • Witryna: od 8 zł/m2 z obu stron
  • Inne: wycena indywidualna

Informacje dodatkowe:

  • Myjemy okna w Płocku, Włocławku, Sierpcu, Lipnie, Rypinie, Brodnicy, Golubiu Dobrzyniu oraz w okolicznych miejscowościach.
  • Dojazd do klienta jest bezpłatny przy minimalnym zleceniu 250 zł.
  • Cenę ustalamy zawsze indywidualnie na podstawie wymiaru okien, łatwości dostępu, rodzaju przeszklenia i stopnia zabrudzenia.

Profesjonalnie

Mycie okien Włocławek. Mycie witryn Włocławek.

Mycie okien wykonujemy w domach prywatnych, biurowcach, placówkach edukacyjnych, placówkach medycznych i innych obiektach.

Mycie okien Sierpc. Mycie witryn Sierpc 512500442.

Myjemy okna każdego typu: plastikowe, drewniane, aluminiowe, starego typu skręcane, witryny sklepowe, fasady szklane

Mycie okien Cena
1 skrzydło od 10 zł
2 skrzydła od 20 zł
3 skrzydła od 45 zł
Okno balkonowe od 30 zł
Okna o niestandardowych rozmiarach wycena indywidualna
   

Mycie okien Rypin. Mycie Witryn Rypin.